Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Young Bruce Lee (2010) me titra shqip
Young Bruce Lee (2010)

Kerko burime online per te shikuar filmin Young Bruce Lee (2010) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Young Bruce Lee (2010) ne gjuhen angleze
Historia e jetës së ikonës së arteve marciale dhe aktorit Brus Li.

Aktoret Kryesor
Komente