Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Yardie (2018) me titra shqip
Yardie (2018)

Kerko burime online per te shikuar filmin Yardie (2018) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Yardie (2018) ne gjuhen angleze
Në kryeqytetin xhamajkan dy banda janë në luftë me njëra-tjetrën dhe viktimë e kësaj lufte ngelet dhe vëllai i Denisit, për të cilin ai do të hakmerret dhe e ka gjithë kohën në mendje. A do e falë ai njeriun që i vrau të vëllain apo do e mbajë këtë barrë në supe?

Aktoret Kryesor
Komente