Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi When in Rome (2010) me titra shqip
When in Rome (2010)

Kerko burime online per te shikuar filmin When in Rome (2010) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin When in Rome (2010) ne gjuhen angleze
Beti është një Nju Jorkeze e re, ambicioze, plotësisht e pafat në dashuri. Në një udhëtim në Romë, ajo vjedh disa monedha nga një shatërvan magjik dhe më pas ndiqet në mënyrë agresive nga një bandë të dashuruarish.

Aktoret Kryesor
Komente