Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Welcome to Marwen (2018) me titra shqip
Welcome to Marwen (2018)

Kerko burime online per te shikuar filmin Welcome to Marwen (2018) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Welcome to Marwen (2018) ne gjuhen angleze
Pasi rrihet brutalisht nga disa sulmues, Marku, një artist i talentuar, gjen një mënyrë unike për të rimarrë veten nga dhuna fizike dhe psikologjike: përmes fotografisë së kukullave.

Aktoret Kryesor
Komente