Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Welcome to Acapulco (2019) me titra shqip
Welcome to Acapulco (2019)

Kerko burime online per te shikuar filmin Welcome to Acapulco (2019) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Welcome to Acapulco (2019) ne gjuhen angleze
Programuesi i lojërave kompjuterike Met Buth ka vetëm një shans për të shpëtuar karrierën e tij duke zbuluar projektin e tij më të madh të Çmimeve të Lojërave Kompjuterike në Meksikën e Re. Por pas takimit me një mik në aeroport dhe pirjes së tepërt përpara fluturimit, ai përfundon në Meksikën e thjeshtë, specifikisht në Akapulko. Në momentin që ai mbërrin, e gjen veten të kërkuar nga kriminelë të plotfuqishëm, vrasës, federalë, të gjithë duke kërkuar një pako misterioze të cilën ai e mbart duke mos ditur asgjë për të. Bashkëpunimi me një të zonjë, me një femër shumë të bukur, kanalizimi i heroit të brendshëm të lojërave, dyshja zgjidhë një komplot qe do të trondiste fondacionin e Shteteve të Bashkuara, por edhe githë botën.

Aktoret Kryesor
Komente