Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cameron Crowe

Regjizor: Cameron Crowe

Certainly idiosyncratic as a writer, Cameron Crowe has created a series of scripts that, while liked by the critics, were considered offbeat and difficult to market. Cameron Bruce Crowe was born in Palm Springs, California, to Alice Marie Crowe (née George), a teacher and activist, and James A. Crowe, a real estate/telephone business owner. Cameron...
Shfleto te gjithe filmat e Cameron Crowe
Cover e Filmit
Filmi We Bought a Zoo (2011) me titra shqip
We Bought a Zoo (2011)

Kerko burime online per te shikuar filmin We Bought a Zoo (2011) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin We Bought a Zoo (2011) ne gjuhen angleze
Kur djali i tij adoleshent hyn në telashe, Benxhamin Mi heq dorë nga një gazetë fitimprurëse për t’u shpërngulur me familjen e tij në një nga vendet më të paimagjinueshme: një kopsht zoologjik! Me ndihmën e një stafi eklektik dhe me shumë probleme gjatë rrugës, Benxhamini niset në një fillim të ri për të rivënë në vend lavdinë e dikurshme të kopshtit të shkatërruar, ndërsa ribashkon familjen e tij. Nga regjizori i filmit Jerry Maguire, Blemë Një Kopsht Zoologjik është një kremtim i mrekullueshëm, i ngrohtë dhe i mprehtë i shpirtit njerëzor.

Komente