Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Kevin Reynolds

Regjizor: Kevin Reynolds

Raised as an Air Force brat, Kevin Reynolds' love for cinema inspired him to forsake his law school degree and move to Los Angeles to enroll in the University of Southern California's legendary film school. Reynolds' graduate thesis film "Proof" became the basis for "Fandango" starring Kevin Costner and was produced by Steve Spielberg's Amblin ...
Shfleto te gjithe filmat e Kevin Reynolds
Cover e Filmit
Filmi Waterworld (1995) me titra shqip
Waterworld (1995)

Kerko burime online per te shikuar filmin Waterworld (1995) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Waterworld (1995) ne gjuhen angleze
Në një të ardhme ku akullnajat e poleve kanë shkrirë dhe Toka është pothuajse e gjitha e përmbytur, një detar mutant lufton urinë dhe Tymuesit e jashtëligjshëm duke ndihmuar një grua dhe një vajzë të vogël që përpiqen të gjejnë tokë të thatë.

Komente