Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Vice (2018) me titra shqip
Vice (2018)

Kerko burime online per te shikuar filmin Vice (2018) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Vice (2018) ne gjuhen angleze
Historia e Dick Cheney, i cili në heshtje ushtroi një fuqi të jashtëzakonshme si Zëvendës President i George W. Bush, duke ndryshuar vendin dhe globin në mënyra që ne ende i ndjejmë sot.

Aktoret Kryesor
Komente