Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Untraceable (2008) me titra shqip
Untraceable (2008)

Kerko burime online per te shikuar filmin Untraceable (2008) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Untraceable (2008) ne gjuhen angleze
Agjentes së FBI-së, Jennifer Marsh i është dhënë një detyrë të ndjekë dhe zbulojë një vrasës të pagjurmueshëm i cili publikon video të drejtpërdrejta të viktimave të tij në internet. Me kalimin e kohës, ndjekja bëhet edhe më personale.

Aktoret Kryesor
Komente