Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Turbo (2013) me titra shqip
Turbo (2013)

Kerko burime online per te shikuar filmin Turbo (2013) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Turbo (2013) ne gjuhen angleze
Së bashku me skuadrën e tij të zgjuar të kërmijëve dhe shokët e tij të rinj njerëzorë, Turbo, një kërmill që nuk ta mbush syrin, merr përsipër një sfidë gjigante për t’i bërë ëndrrat e tyre realitet.

Aktoret Kryesor
Komente