Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Michael Bay

Regjizor: Michael Bay

A graduate of Wesleyan University, Michael Bay spent his 20s working on advertisements and music videos. His first projects after film school were in the music video business. He created music videos for Tina Turner, Meat Loaf, Lionel Richie, Wilson Phillips, Donny Osmond and The Divinyls. His work won him recognition and a number of MTV award ...
Shfleto te gjithe filmat e Michael Bay
Cover e Filmit
Filmi Transformers (2007) me titra shqip
Transformers (2007)

Kerko burime online per te shikuar filmin Transformers (2007) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Transformers (2007) ne gjuhen angleze
Një luftë shekullore mes dy racave Robotësh, Autobotët heroik dhe Deseptikonëve të këqij, vjen në tokë për një kub me fuqi të pamasë të cilin e ka një djalë adoleshent...

Komente