Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia

Regjizor: Ian Sharp

Ian Sharp was born on November 13, 1946 in Clitheroe, Lancashire, England. He is a director and assistant director, known for Gejagt - Auf Leben und Tod (2010), Tess of the D'Urbervilles (1998) and Das Kommando (1982). He has been married to Sue Cook since August 27, 2004. They have two children.
Shfleto te gjithe filmat e Ian Sharp
Cover e Filmit
Filmi Tracker (2010) me titra shqip
Tracker (2010)

Kerko burime online per te shikuar filmin Tracker (2010) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Tracker (2010) ne gjuhen angleze
Një veteran afrikano jugor i luftës së Boerit sapo ka imgruar në Zelandën e Re dhe punësohet për të gjurmuar një njeri të akuzuar për vrasjen e një ushtari...

Komente