Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Toxic Shark (2017) me titra shqip
Toxic Shark (2017)

Kerko burime online per te shikuar filmin Toxic Shark (2017) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Toxic Shark (2017) ne gjuhen angleze
Një tërheqje turistike tropikale për beqarët kthehet në një vend të tmerrshëm kur të ftuarit kuptojnë se një peshkaqen helmues po mbush me helm ujin përreth.Jo vetëm që do i ndajë copash viktimat, por ai gjithashtu përdor helmin projektues për të gjuajtur - brenda dhe jashtë ujit.

Komente