Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Torrente 5 (2014) me titra shqip
Torrente 5 (2014)

Kerko burime online per te shikuar filmin Torrente 5 (2014) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Torrente 5 (2014) ne gjuhen angleze
Polici Torrente del nga burgu në vitin 2018 dhe gjen një Spanjë ndryshe nga ajo që njihte. Prandaj vendos t'i futet një operacioni krimi për të vjedhur një kazino bashkë me skuadrën e tij të çuditshme.

Aktoret Kryesor
Komente