Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Torrente 4 (2011) me titra shqip
Torrente 4 (2011)

Kerko burime online per te shikuar filmin Torrente 4 (2011) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Torrente 4 (2011) ne gjuhen angleze
Oficer Torrente, një ish polic egoist dhe i patakt Spanjoll, e gjen veten në burg. A mund ti shpëtoj ai ironisë së fatit e cila e vendos në një pozicion ku ai ka vendosur shumë të tjerë, të jetë njëkohësisht fajtor dhe i pafajshëm?

Aktoret Kryesor
Komente