Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Tigers Are Not Afraid (2017) me titra shqip
Tigers Are Not Afraid (2017)

Kerko burime online per te shikuar filmin Tigers Are Not Afraid (2017) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Tigers Are Not Afraid (2017) ne gjuhen angleze
Përralla e errët e pesë fëmijëve që përpiqen të mbijetojnë nga dhuna e tmerrshme e bandave dhe fantazmave të krijuara çdo ditë nga lufta e drogës.

Aktoret Kryesor
Komente