Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi Tiger House (2015) me titra shqip
Tiger House (2015)

Kerko burime online per te shikuar filmin Tiger House (2015) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin Tiger House (2015) ne gjuhen angleze
Kelly hynë fshehurazi në shtëpinë e të dashurit, por sonte ajo nuk është e vetmja vizitore e paftuar. Situata del jashtë kontrollit dhe shtëpia periferike kthehet në një skenë të tmerrshme dhune.

Aktoret Kryesor
Komente