Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi They Call Me Trinity (1970) me titra shqip
They Call Me Trinity (1970)

Kerko burime online per te shikuar filmin They Call Me Trinity (1970) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin They Call Me Trinity (1970) ne gjuhen angleze
Një endacak dembel e i armatosur, se bashku me vëllanë e tij, një hajdut i shëndoshën kuajsh, ndihmojnë një komunitet mormonësh që të mbrojnë token e tyre nga kryebashkiaku dhe xhelatët e tij.

Komente