Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi There’s No Place Like Home (2018) aka A casa tutti bene me titra shqip
There’s No Place Like Home (2018) aka A casa tutti bene

Kerko burime online per te shikuar filmin There’s No Place Like Home (2018) aka A casa tutti bene me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin There’s No Place Like Home (2018) aka A casa tutti bene ne gjuhen angleze
Një familje e madhe, të afërm që takohen shpesh e të tjerë më rrallë, mblidhen të gjithë për të festuar përvjetorin e 50-të të martesës së gjyshe Albës me gjysh Pietron në një vilë madhështore, në ishullin ku ata jetojnë. Për shkak të motit të keq ngelen të bllokuar në ishull dhe dëshira për të ndenjur me njëri-tjetrin fillon të zbehet.

Aktoret Kryesor
Komente