Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Martin Scorsese

Regjizor: Martin Scorsese

Martin Charles Scorsese was born on November 17, 1942 in Queens, New York City, to Catherine Scorsese (née Cappa) and Charles Scorsese, who both worked in Manhattan's garment district, and whose families both came from Palermo, Sicily. He was raised in the neighborhood of Little Italy, which later provided the inspiration for several of his films....
Shfleto te gjithe filmat e Martin Scorsese
Cover e Filmit
Filmi The Wolf of Wall Street (2013) me titra shqip
The Wolf of Wall Street (2013)

Kerko burime online per te shikuar filmin The Wolf of Wall Street (2013) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin The Wolf of Wall Street (2013) ne gjuhen angleze
Seks. Para. Pushtet. Drogë. Nën drejtimin e regjisorit legjendar Martin Scorsese dhe interpretimin e shkëlqyer të Leonardo DiCaprio, vjen historia e vërtetë dhe skandaloze e Jordan Belfort, njeriu që nga këmbimi i stoqeve të vogla, u kthye në një supermilioner të pamoralshëm. Në fundin e viteve 1980, ai krijoi një perandori ku korrupsioni ishte mbret dhe më shumë nuk mjaftonte kurrë.

Komente