Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi The Wolf of Snow Hollow (2020) me titra shqip
The Wolf of Snow Hollow (2020)

Kerko burime online per te shikuar filmin The Wolf of Snow Hollow (2020) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin The Wolf of Snow Hollow (2020) ne gjuhen angleze
Një qytet i vogël malor kaplohet nga terrori teksa kufoma njerëzish zbulohen çdo hënë të plotë. Duke humbur gjumin, duke rritur një vajzë adoleshente dhe duke u kujdesur për babanë e sëmurë, oficeri Marshall përpiqet t'i kujtojë vetes, se njerëzit ujq nuk ekzistojnë.

Aktoret Kryesor
Komente