Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi The Wind (2018) me titra shqip
The Wind (2018)

Kerko burime online per te shikuar filmin The Wind (2018) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin The Wind (2018) ne gjuhen angleze
Një grua fshati përballet me ashpërsinë dhe izolimin e një toke të pakontrollueshme në zonën perëndimore në fund të viteve 1800.

Aktoret Kryesor
Komente