Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi The Untamed (2016) 18+ me titra shqip
The Untamed (2016) 18+

Kerko burime online per te shikuar filmin The Untamed (2016) 18+ me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin The Untamed (2016) 18+ ne gjuhen angleze
Nje çift me probleme martesore gjejne nje meteor, duke u perballur me nje krijese misterioze. Jetet e tyre permbysen nga zbulimi i kesaj krijese qe eshte burim i kenaqesise por dhe i shkaterrimit.

Komente