Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi The Unity of Heroes (2018) me titra shqip
The Unity of Heroes (2018)

Kerko burime online per te shikuar filmin The Unity of Heroes (2018) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin The Unity of Heroes (2018) ne gjuhen angleze
Historia e mjeshtrit Uong Fei-hong, një mjeshtër i zgjuar dhe i qetë, i cili përballet me shqetësimet e dyfishta të provokimit nga një klub tjetër dhe pushtimi kulturor nga të huajt.

Aktoret Kryesor
Komente