Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi The Thirteenth Floor (1999) me titra shqip
The Thirteenth Floor (1999)

Kerko burime online per te shikuar filmin The Thirteenth Floor (1999) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin The Thirteenth Floor (1999) ne gjuhen angleze
Shkencëtari kompjuterik Hanon Fyler ka bërë një zbulim të rëndësishëm dhe do i tregojë kolegut, Dagllas Hallit, por duke e ditur se atë e ndjek dikush, i lë një letër në realitetin kompjuterik paralel që ka krijuar. Fyleri po atë natë vritet, i dyshuar është Dagllasi, pasi ky s'mbante mend ç'ndodhi në natën e vrasjes. Ai futet në sistem për të gjetur letrën por habitet nga ajo që gjen. E vërteta është më e vështirë nga sa mendonte...

Komente