Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi The Take Down (2017) me titra shqip
The Take Down (2017)

Kerko burime online per te shikuar filmin The Take Down (2017) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin The Take Down (2017) ne gjuhen angleze
Xhekut, një vrasës me pagesë nga Londra i jepet mundësia për t'iu kthyer jetës normale me të bijën.Ai duhet të garojë me kohën për të shpëtuar të bijën dhe për të vrarë shënjestrën e tij.

Aktoret Kryesor
Komente