Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi The Star (2017) me titra shqip
The Star (2017)

Kerko burime online per te shikuar filmin The Star (2017) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin The Star (2017) ne gjuhen angleze
Gomari Bo është mërzitur me jetën e tij monotone dhe dëshiron të bëjë diçka ndryshe. Ai, bashkë me shokun e tij të ngushtë, pëllumbin Dejv, nisin një udhëtim aventuresk natën e lindjes së Krishtit. Ata të dy, delja Ruthi dhe tre devetë simpatike, do ta bëjnë këtë udhëtim, të paharrueshëm.

Aktoret Kryesor
Komente