Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi The SpongeBob Movie: Sponge on the Run (2020) me titra shqip
The SpongeBob Movie: Sponge on the Run (2020)

Kerko burime online per te shikuar filmin The SpongeBob Movie: Sponge on the Run (2020) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin The SpongeBob Movie: Sponge on the Run (2020) ne gjuhen angleze
Sfungjer Bobi dhe Patriku, shoku i tij më i mirë, nisin një mision për të shpëtuar kërmillin e rrëmbyer nga mbreti tekanjoz Poseidon. Gjatë udhëtimit të tyre, dyshja do të kalojë aventura të cilave, dy miqtë do të dinë t’u bëjnë ballë me karakterin e tyre kurajoz, por edhe naiv dhe me shumë humor...

Aktoret Kryesor
Komente