Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi The Spiderwick Chronicles (2008) me titra shqip
The Spiderwick Chronicles (2008)

Kerko burime online per te shikuar filmin The Spiderwick Chronicles (2008) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin The Spiderwick Chronicles (2008) ne gjuhen angleze
Pas zhvendosjes me mamanë e tyre në qytezën Spajdëruik, binjakët Xhared dhe Simon Grace së bashku me motrën e tyre Mel, do ta gjejnë veten në një botë alternative të mbushur me zana dhe krijesa magjike.

Aktoret Kryesor
Komente