Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi The Spacewalker (2017) me titra shqip
The Spacewalker (2017)

Kerko burime online per te shikuar filmin The Spacewalker (2017) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin The Spacewalker (2017) ne gjuhen angleze
Ngjarjet e filmit zhvillohen në vitet '60 të shekullit XX, gjatë Luftës së Ftohtë dhe garës hapësinore midis Bashkimit Sovjetik dhe Shteteve të Bashkuara të Amerikës. Rusët planifikojnë të jenë të parët që do dërgojnë një njeri në hapësirë. Piloti ushtarak Pavel Beliaev dhe Aleksei Leonov janë gati për të fluturuar për në hapësirë. Por gjatë rrugës ata do përballen me shumë pengesa dhe rreziqe.

Aktoret Kryesor
Komente