Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi The Rider (2017) me titra shqip
The Rider (2017)

Kerko burime online per te shikuar filmin The Rider (2017) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin The Rider (2017) ne gjuhen angleze
Pas një dëmtimi pothuajse fatal të kokës, një kauboj i ri ndërmerr një kërkim për identitet të ri dhe kupton se çfarë do të thotë të jesh një burrë në zemër të Amerikës.

Aktoret Kryesor
Komente