Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi The Queen of Hollywood Blvd (2017) me titra shqip
The Queen of Hollywood Blvd (2017)

Kerko burime online per te shikuar filmin The Queen of Hollywood Blvd (2017) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin The Queen of Hollywood Blvd (2017) ne gjuhen angleze
Pronarja e një lokali nate në Los Anxheles përpiqet t’i mbijetoj egërsisë së qytetit dhe të shpëtoj familjen dhe biznesin për të cilin ka sakrifikuar shumë.

Aktoret Kryesor
Komente