Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi The Prophet (2014) me titra shqip
The Prophet (2014)

Kerko burime online per te shikuar filmin The Prophet (2014) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin The Prophet (2014) ne gjuhen angleze
Artisti dhe poeti i internuar Mustafa nis një udhëtim për në shtëpi me pastruesen e shtëpisë dhe vajzën e saj; së bashku trioja duhet t'u shpëtojë autoriteteve të cilët frikësohen se fjalët e Mustafait do të nxktin rebelim.

Aktoret Kryesor
Komente