Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi The Peanut Butter Falcon (2019) me titra shqip
The Peanut Butter Falcon (2019)

Kerko burime online per te shikuar filmin The Peanut Butter Falcon (2019) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin The Peanut Butter Falcon (2019) ne gjuhen angleze
Zak, një djalë i ri me Sindromën Down, arratiset nga azili ku jeton, që të ndjek ëndrrën e tij për të qenë pjesë e shkollës profesionale të mundjes të idhullit të tij. Gjatë udhëtimit, ngjarje të çuditshme e bashkojnë me Tyler, një kriminel në arratisje, i cili shndërrohet në mësuesin dhe aleatin e Zakut. Së bashku, ata kalojnë peripecira të ndryshme dhe arrijnë të bindin Eleanorën, infermieren e sjellshme të azilit që ka si detyrë të kthejë Zakun, që të bashkohet në udhëtimin e tyre.

Aktoret Kryesor
Komente