Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Regjia
Cover e Filmit
Filmi The Nutcracker and the Four Realms (2018) me titra shqip
The Nutcracker and the Four Realms (2018)

Kerko burime online per te shikuar filmin The Nutcracker and the Four Realms (2018) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin The Nutcracker and the Four Realms (2018) ne gjuhen angleze
Një vajzë e re transportohet në një botë magjike të ushtarëve prej xhenxhefili dhe një ushtrie minjsh.

Aktoret Kryesor
Komente