Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi The Negotiation (2018) me titra shqip
The Negotiation (2018)

Kerko burime online per te shikuar filmin The Negotiation (2018) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin The Negotiation (2018) ne gjuhen angleze
Një eksperte negocimesh në raste krizash, përballet me një pengmarrës gjakftohtë. Në një kohështrirje prej 21 orësh, ajo mundohet të depërtojë sjelljen e tij çuditërisht të qetë dhe të zbulojë motivet e tij.

Aktoret Kryesor
Komente