Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi The Marine 6: Close Quarters (2018) me titra shqip
The Marine 6: Close Quarters (2018)

Kerko burime online per te shikuar filmin The Marine 6: Close Quarters (2018) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin The Marine 6: Close Quarters (2018) ne gjuhen angleze
Xhejk Karter dhe një ish-ushtar marine, Luk Traper, bashkojnë forcat për të shpëtuar një vajzë të rrëmbyer nga një bandë kriminelësh ndërkombëtarë.

Aktoret Kryesor
Komente