Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi The Lurker (2019) me titra shqip
The Lurker (2019)

Kerko burime online per te shikuar filmin The Lurker (2019) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin The Lurker (2019) ne gjuhen angleze
Një grup studentësh vihen në kurth dhe përfundojnë në ambientet e shkollës ku ndiqen nga një vrasës i maskuar. Por jo gjithçka është ashtu siç duket.

Aktoret Kryesor
Komente