Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Jean-Jacques Annaud

Regjizor: Jean-Jacques Annaud

Jean-Jacques Annaud is a French film director, screenwriter and producer, best known for directing La guerre du feu (1981), Der Name der Rose (1986), L'amant (1992), Seven Years in Tibet (1997) and Le dernier loup (2015). Annaud has received numerous awards for his work, including four César Awards, one David di Donatello Award, and one National ...
Shfleto te gjithe filmat e Jean-Jacques Annaud
Cover e Filmit
Filmi The Lover (1992) me titra shqip
The Lover (1992)

Kerko burime online per te shikuar filmin The Lover (1992) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin The Lover (1992) ne gjuhen angleze
KUJDES, FILMI PERMBAN SKENA TE FORTA EROTIKE! KESHILLOHET PER MOSHA MBI 18 VJEC! Rrëfenja e romancës se ndaluar mes një adoleshenteje franceze dhe një burri kinez mes përgjegjësive për veprimet e tyre dhe peripecive të kohës...

Komente