Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia

Regjizor: Anna Biller

Anna Biller is known for her lavish use of color, her original brand of narcissistic feminism and her witty imitations of old Hollywood spectacle and genre movies. She has completed several short films and written two stage musicals, and has done her own set and costume design on all of them. She did her undergraduate studies at UCLA in art, and ...
Shfleto te gjithe filmat e Anna Biller
Cover e Filmit
Filmi The Love Witch (2016) +18 me titra shqip
The Love Witch (2016) +18

Kerko burime online per te shikuar filmin The Love Witch (2016) +18 me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin The Love Witch (2016) +18 ne gjuhen angleze
KUJDES, FILMI PERMBAN NUDITET! KESHILLOHET PER SHIKUES MBI 18 VJEÇ! Ilein, një shtrigë që përdor magjitë që ka disa të fshehta dhe trauma të së shkuarës. Ajo është në kërkim të dashurisë së përkryer dhe mashkullit të përkryer. Ajo takohet me rreshterin e bukur Grif, por e shkuara e saj dhe magjia do komplikohet.

Komente