Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi The King (2019) me titra shqip
The King (2019)

Kerko burime online per te shikuar filmin The King (2019) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin The King (2019) ne gjuhen angleze
Hali, princi largpamës dhe trashëgimtari i fronit anglez, kurorëzohet Mbreti Henri V pasi vdes babai i tij tiran. Tani mbreti i ri duhet të menaxhojë politikat e pallateve, luftën që la i ati dhe momentet emocionale të jetës së tij të kaluar.

Aktoret Kryesor
Komente