Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
F. Gary Gray

Regjizor: F. Gary Gray

F. Gary Gray was born on July 17, 1969 in New York City, New York, USA as Felix Gary Gray. He is a director and actor, known for The Italian Job (2003), Law Abiding Citizen (2009) and Straight Outta Compton (2015).
Shfleto te gjithe filmat e F. Gary Gray
Cover e Filmit
Filmi The Italian Job (2003) me titra shqip
The Italian Job (2003)

Kerko burime online per te shikuar filmin The Italian Job (2003) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin The Italian Job (2003) ne gjuhen angleze
Pasi u tradhëtuan dhe u lanë për të vdekur në Itali, Çarli dhe skuadra e e tij planifikojnë një vjedhje ari kundër ish aleatit të tyre.

Komente