Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi The Heat (2013) me titra shqip
The Heat (2013)

Kerko burime online per te shikuar filmin The Heat (2013) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin The Heat (2013) ne gjuhen angleze
Agjentja strikte e FBI-së Sara Ashbërn dhe policja vulgare e Bostonit Shanon Mullins nuk do të mund të ishin më të papërshtatshme. Por kur bashkojnë fuqitë për të rrënuar një bos droge, bëhen gjëja e fundit që priste dikush... mikesha.

Aktoret Kryesor
Komente