Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Yimou Zhang

Regjizor: Yimou Zhang

Yimou Zhang was born on November 14, 1951 in Xi'an, Shaanxi, China. He is a director and actor, known for Ying xiong (2002), Shi mian mai fu (2004) and Man cheng jin dai huang jin jia (2006).
Shfleto te gjithe filmat e Yimou Zhang
Cover e Filmit
Filmi The Great Wall (2016) me titra shqip
The Great Wall (2016)

Kerko burime online per te shikuar filmin The Great Wall (2016) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin The Great Wall (2016) ne gjuhen angleze
Kur një tregtar mercenar u burgos brenda Murit të Madh, ai zbulon misterin që fshihet pas njërës prej mrekullive të botës. Pas rrethimit që vjen nga përbindëshat, kërkimi i tij për pasuri kthehet në një udhëtim drejt heroizmit kur i bashkohet një ushtrie të madhe luftëtarësh elitë për të përballur forcën e paimagjinueshme dhe mesa duket të pandalshme.

Komente