Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi The Forgiveness of Blood (2011) me titra shqip
The Forgiveness of Blood (2011)

Kerko burime online per te shikuar filmin The Forgiveness of Blood (2011) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin The Forgiveness of Blood (2011) ne gjuhen angleze
Një familje shiptare përçahet nga një vrasje, duke u futur në gjak, dhe si pasojë djali i madh Niku ështe objektivi kryesor i gjaksit. Ai detyron motrën e madhe Rudinën të lërë shkollën dhe të drejtojë biznesin e familjes.

Aktoret Kryesor
Komente