Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi The First Purge (2018) me titra shqip
The First Purge (2018)

Kerko burime online per te shikuar filmin The First Purge (2018) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin The First Purge (2018) ne gjuhen angleze
Partia e tretë politike e Amerikës, Themeluesit e Rinj të Amerikës, vijnë në pushtet dhe kryejnë një eksperiment: 12 orë në Staten Island pa ligje. Askush nuk duhet të qëndrojë në ishull, por ai që rri fiton 5000 dollarë.

Aktoret Kryesor
Komente