Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Sylvester Stallone

Regjizor: Sylvester Stallone

This athletically built, dark-haired American actor/screenwriter/director may never be mentioned by old-school film critics in the same breath as, say, Richard Burton or Alec Guinness; however, movie fans worldwide have been flocking to see Stallone's films for over 30 years, making "Sly" one of Hollywood's biggest-ever box office draws. Sylvester ...
Shfleto te gjithe filmat e Sylvester Stallone
Cover e Filmit
Filmi The Expendables (2010) me titra shqip
The Expendables (2010)

Kerko burime online per te shikuar filmin The Expendables (2010) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin The Expendables (2010) ne gjuhen angleze
Barni Ros është lider, i një grupi mercenarësh me aftësi të jashtëzakonshme që paguhen nga Z. Kisha për të kryer një punë shumë të rrezikshme. Ata duhet të vrasin diktatorin e një ishulli të vogël në Amerikën e Jugut i cili është në ndikimin e një ish-agjenti të Cia-s dhe nën mbrojtjen e një ushtrie shumë të madhe në ishullin e Vilenës.

Komente