Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Kieran Darcy-Smith

Regjizor: Kieran Darcy-Smith

Kieran Darcy-Smith was born on June 12, 1965 in Mona Vale, Sydney, New South Wales, Australia. He is an actor and director, known for Animal Kingdom (2010), The Cave (2005) and The Square (2008). He has been married to Felicity Price since January 7, 2006. They have two children.
Shfleto te gjithe filmat e Kieran Darcy-Smith
Cover e Filmit
Filmi The Duel (2016) me titra shqip
The Duel (2016)

Kerko burime online per te shikuar filmin The Duel (2016) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin The Duel (2016) ne gjuhen angleze
Një rojtar nga Teksasi po heton një seri vrasjesh të mistershme në një qytezë. Por atje ai jo vetëm zbulon të vërtetën per vrasjet, por takon dhe personin që i vrau të atin shumë vite më parë. Vendimet që do të marrë ai, do të ndikojnë jo vetëm jetën e tij, por edhe jetën e shumë njerëzve të tjerë.

Komente