Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi The Doorman (2020) me titra shqip
The Doorman (2020)

Kerko burime online per te shikuar filmin The Doorman (2020) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin The Doorman (2020) ne gjuhen angleze
Një ish-ushtarake duhet të shpëtojë mbesën dhe nipin e saj nga disa grabitës të armatosur, të cilët kanë plan të vjedhin vepra të paçmueshme arti në një ndërtesë në qytetin e Nju Jorkut.

Aktoret Kryesor
Komente