Filma 247 - Filma me titra Shqip Filma me titra shqip
Detaje te Filmit
Regjia
Cover e Filmit
Filmi The Cowboy Way (1994) me titra shqip
The Cowboy Way (1994)

Kerko burime online per te shikuar filmin The Cowboy Way (1994) me titra shqipKerko burime online per te shikuar filmin The Cowboy Way (1994) ne gjuhen angleze
Dy kauboj nga Nju Meksiko bëjnë një udhëtim në Nju Jork për të ndihmuar mikun e tyre të bashkohet me vajzën e tij. Në qytetin e madh, ata ndeshen me vështirësitë e jetës në metropol dhe me kriminelë të egër që bëjnë gjithçka për para, por kaubojt janë në gjendje të përshtaten kudo.

Aktoret Kryesor
Komente